تاریخچه شرکت

شرکت نادر نیروی پارس در سال ۱۳۸۴ با هدف ارتقاء سطح خدمات فنی و مهندسی در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی در منطقه شمال شرق ایران تاسیس گردید .
با توجه به تحصیلات و تجارب موسسین این شرکت در زمان کوتاهی موفق به ارائه سرویس های مهندسی از قبیل مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه توزیع فشار ضعیف و اتوماسیون با کیفیت بالا و قابل قبول در بازار محلی گردید .
ورود تخصصی به حیطه انتقال و توزیع انرژی از طریق سیستم باسداکت باعث آشنایی نادر نیروی پارس با شرکت های موفق و پیشرو داخلی و خارجی گردید. این مجموعه پس از مطالعات بسیار در زمینه بازار داخلی این کالا و همچنین کیفیت سنجی و ارزیابی تولیدکنندگان مختلف رایزنیهای خود در جهت ارتباط با شرکت EAE ELEKTRIK ترکیه که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در خاور میانه می باشد را آغاز نمود که این امر نهایتا منجر به اخذ نمایندگی رسمی از این شرکت گردید .
لازم به توضیح است که شرکت EAE ELEKTRIK وابسته به EAE GROUP بزرگترین تولیدکننده باسداکت در کشور ترکیه بوده کلیه محصولات این شرکت دارای TYPE TEST بر مبنای استاندارد IEC 61439-6 از آزمایشگاه KEMA هلند می باشد .
مهمترین تولیدات این برند مشتمل بر باسداکتهای فشار ضعیف سه فاز ۱۰۰۰ V کمپکت در رنج جریانی ۸۰۰A – ۶۳۰۰A و عایق هوا در محدوده جریانی ۲۵A – ۸۰۰A با تنوع ۴ هادی ۴.۵ هادی و ۵ هادی و در دو تیپ هادی مسی و آلومینیومی است .
اینک با گذشت حدود سه سال نیروهای متخصص و آموزش دیده شرکت در بخشهای مختلف قابلیت انجام پروژه های بزرگ در این زمینه بصورت EPC را دارا می باشند .اجرای پروژه های بزرگی نظیر استادیوم ورزشی امام رضا (ع) و صنایع فولادی پرالک خراسان شاهد این ادعاست .

فعالیت های شرکت

مشاوره وطراحی

اجرا

فعالیتهای بازرگانی مهندسی

بخشی از فعالیت ها در این قسمت عبارتند از: